O firmie

Naszym priorytetem jest jakość gazu i usług.

Przedsiębiorstwo PHU BUT-GAZ to firma zajmująca się napełnianiem butli gazowych propan-butan do wózków widłowych, dla domu oraz przemysłu. Firma działa w branży od 1993 roku i od początku działalności naszym priorytetem jest jakość gazu i usług.

Obecnie posiadamy największe stacjonarne magazyny do gazu w Wielkopolsce, co pozwala nam zachować najlepszą jakość oferowanego produktu przez cały rok. O jakości naszego gazu świadczy ciągły rozwój. Nasz gaz nie kopci garnków, a potwierdzeniem parametrów dostarczanego gazu jest stabilna praca wózków widłowych po każdej dostawie nowych butli.

Butla gazowa zakupiona przez użytkownika jest jego własnością.

BUT-GAZ jest zakładem dużego ryzyka i podlega corocznej kontroli Państwowej Straży Pożarnej i Wydziału Ochrony Środowiska. Butle napełnione są gazem o jakości podlegającej polskiej normie oraz zgodnie z obowiązującymi rygorystycznymi przepisami BHP.

Dewizą BUT-GAZu zawsze była i nadal obowiązuje zasada, iż butla gazowa zakupiona przez użytkownika jest jego własnością. Współpracując z nami masz pewność, że jej nie stracisz.